Investujte

Sunita Business Vám nabízí jako investorům vysoké zhodnocení až do 10 % ročně vašich momentálně volných finančních prostředků. To vše při 100% garanci podílu v komerční nemovitosti s prokazatelným příjmem.

Naše nabídka investování oslovuje občany či společnosti, které splňují kritéria:

  • Mají volné finanční zdroje pro investice
  • Nebudou investované peníze nějakou dobu potřebovat
  • Chtějí výhodně svou investici zhodnotit
  • Nechtějí jakkoliv riskovat, chtějí investovat s jistotou
  • Nechtějí se o investici starat, respektive nechtějí vykonávat činnost spojenou se zhodnocováním vložené investice

Budeme-li srovnávat námi nabízenou formu investice, tak na rozdíl od obdobných investičních produktů je pro nás zásadní, že se jedná vždy o zajištění, které je nejsilnější, jaké vůbec v České republice existuje. Do tohoto porovnání samozřejmě nezahrnujeme bankovní produkty, které jsou sice stejně 100% zajištěny, ale v těchto případech je zhodnocení zanedbatelné, pokud vůbec můžeme hovořit o zhodnocení investice. 

Naopak mezi obdobné produkty se dají počítat investice, které mají sice již zajímavý úrok ve výši kolem 6-8%, ale jsou prakticky nezajištěny, jelikož  jsou zajištěny pouze vystavenými dluhopisy nějaké investiční či obchodní společnosti. V případě, že se takováto společnost dostane do problémů, je vložená investice velmi obtížně vymahatelná a takovéto dluhopisy nemusí být vůbec proplaceny.

Naše forma zajištění spočívá v tom, že investor má prostřednictvím vlastnictví společnosti ve formě akcií přímý vlastnický vztah ke komerční nemovitosti. A toto vlastnictví bude vlastnit do doby, než mu bude vrácena investice.

Spolupracující instituce

Notářský úřad

JUDr. Milan Šmidrkal

Advokátní kancelář Economy

JUDr. Pecl a spol., v.o.s.

Advokátní kancelář

Krejčí, Rajf & partneři, s.r.o.

Realitní kancelář

Jinéreality.eu

Znalec v oboru nemovitostí

Ing. Rudolf Klika